top of page

"hayatı yakınlaştırıyoruz"

Zoomya.TV, sosyal medya ağları üzerinden paylaştığı içerikleriyle topluluk yayıncılığı gerçekleştiren bir medya girişimidir. Spordan sağlığa, ekonomiden politikaya, kültür sanattan hukuka, teknolojiden doğaya, yaşamın her boyutunda ilginizi çekebilecek içerik ve röportajları kanalımızda bulabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza şimdi abone olun, birbirinden farklı programlarımızla hayatı yakınlaştırın.

  • Youtube
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
Zoomya_edited.jpg

hikayemiz

2015 yılında, öncü bir bilim insanı ve birkaç istekli girişimci, heyecan dolu, sınırsız bir öğrenme platformu kavramına olan güçlü inançlarıyla World Experience Campus adlı küresel bir deneyim paylaşım ağını kurdu.

WEC'in en önemli amacı, sınırsız bir dünyaya katkı sunmak ve kültürler arasında bilgi ve deneyim alışverişi yapmaktı. World Experience Campus, pandemi her evi bir okula dönüştürmeden çok önce çevrimiçi öğrenme formatında bir öncü olmuştu.
Pandeminin kara bulutlarından yeni bir konsept daha yükseldi: 
Zoomya.TV!
Zoomya.TV, WEC'in bir parçası olarak ve WEC ile aynı hedeflere sahip bir sosyal medya yayın kanalı olarak doğdu.
Zoomya.TV'nin misyonu, farklı fikirler arasında alışverişi sağlamak, dünyanın farklı ülkelerindeki yaşamların ve kültürlerinin önemini hatırlatmak, insan yaşamına ve değerlerine yüksek saygı duymak, yeni fikirlerin kabul görmesini kolaylaştırmak ve dünyayı bir bütün olarak birleştirme çabası olarak tanımlanabilir.
Zoomya.TV'yle insanlığı insan yapımı sınırların ötesinden daha yakına getirmek amacıyla hayatı yakınlaştırmak istiyoruz. "Özgür düşüncenin" gücüne inanıyor ve düşünürleri, eylemcileri giderek daha hoşgörülü bir dünya vizyonu için katkı sunmaya davet ediyoruz.

bottom of page